Açık Hava Fitness

Tenis kulübümüzün en yeni eklemesi – Açık Hava Fitness’ı tanıtıyoruz! Fitness, başarılı bir tenis oyuncusu olmanın önemli bir parçasıdır. Bu nedenle Corendon Tennis Club Kemer, formda kalmanıza yardımcı olmak için geniş bir yelpazede fitness ekipmanları ve tesisleri sunmaktadır. İster bireysel olarak ister bir antrenörle çalışmayı tercih edin, fiziksel kondisyonunuzu geliştirmek ve oyununuzu iyileştirmek için ihtiyacınız olan her detay düşünülerek tasarlanmıştır.

Fitness tesislerimiz, Spinning bisikletleri, zıplama kutuları, ipler, TRX, çeşitli serbest dambıl, tıp topları ve denge tahtaları gibi geniş bir yelpazede ekipmanları içerir. Ayrıca bir esneme alanı ve doğal çevreyi avantaja dönüştüren açık hava antrenman alanlarımız da bulunmaktadır. Düzenli fitness antrenmanları, sahadaki reaksiyon sürelerinizi geliştirmenize, zihinsel dayanıklılığınızı, odaklanmanızı ve güveninizi artırmanıza yardımcı olabilir.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çeşitli fitness rutinlerinde size rehberlik edecek uzman antrenörlerimiz sizlere uygun programlar ile motivasyonunuzun en üst seviyede kalmasına yardımcı olacaktır.